Max Brünning etsning

224097

BRÜNNING, Max (1887-1968): Kvinnoporträtt, signerad Max Brünning, etsning, 41x27 cm

Beskuren utanför bild

Fack 7

Max Brünning etsning

Budhistorik (6 bud)
1094852
1094799
750
1094799
450
1093657
1093287

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.