Lars Andersson oljemålning

224096

ANDERSSON, Lars (född 1957): Komposition med skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad LA a tergo, 33x41 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Lars Andersson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1094940
600
1094156
550
1093154
500
1093490
500
1093154
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.