Monica Lorentzon oljemålning

224095

LORENTZON, Monica (född 1940): Blomsterstilleben, signerad M Lorentzon, olja på pannå, 69x49 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Monica Lorentzon oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1093454
700
1093507
650
1093454
1092605

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.