Louis Moe etsningar

224091

MOE, Louis (Norge 1857-1945) (2): "Eve, la mort et les races passées", opus 84 1920 respektive Op. 119 1930, signerade Louis Moe, etsningar, 28x35 respektive 31,5x41 cm

Fack 14

Louis Moe etsningar

Budhistorik (4 bud)

1094427
1092858
1092406
1091275

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.