Charlotte Ågård oljemålning

224086

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Stående i skogen", monogramsignerad Å, olja på duk, 55x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 4

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1098610
1093870
1093600

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.