Charlotte Ågård oljemålning

224084

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): Allé, monogramsignerad Å, olja på duk, 45x55 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 16

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1098117
600
1098108
550
1098093
500
1095760
450
1095757

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.