Staffan Snidare etsningar

224082

SNIDARE, Staffan (född 1939): (2), stockholmsmotiv, signerade Staffan Snidare, handkolorerade etsningar, 9x6 resp. 4,5x6 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Monter 11

Staffan Snidare etsningar
Budhistorik (14 bud)
1094867
1095373
1094867
1095371
950
1094867
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.