Thomas Mandel oljemålning

224081

MANDEL, Thomas (samtida):"Vid Bergsprängargränd", signerad T Mandel, olja på duk, 60x50 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Thomas Mandel oljemålning

Budhistorik (33 bud)
1095285
3 200
1095284
1095279
2 800
1095258
2 600
1095256
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.