Spegellampett

224077

SPEGELLAMPETT för 2 ljus, 1900-tal, förgylld, höjd 65x55 cm

Slitage

Belysning, Speglar

Rum 5

Spegellampett
Budhistorik (19 bud)
1093402
1 400
1095072
1 300
1093402
1094925
1093402

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.