Spegellampett

224076

SPEGELLAMPETT för 2 ljus, 1900-tal, förgylld, höjd 53x60 cm

Speglar, Belysning

Rum 5

Spegellampett
Budhistorik (13 bud)
1095246
850
1093703
1095245
1093703
750
1091303
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.