Damarmbandsur Laeger-LeCoultre 18 k guld

224071

DAMARMBANDSUR, Jaeger-LeCoultre, manuellt verk, länk korridormatta, 18 k guld, 1930-40-tal, längd 17,5 cm, nr A 444143, total vikt ca 32,5 g

Länk ej ursprunglig, glas med repor, urtavla något smutsad, ej funktionstestad

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

1095213
1095097
1093582
1093509

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.