Carl Larsson akvarell

224063

LARSSON, Carl (1853-1919): Landskap hässjor, signerad C.L., akvarell, 17x25 cm
Med dedikation: "Till fr K hedin med tack"?

Konst, Måleri

Monter 11

Carl Larsson akvarell

Budhistorik (15 bud)
1094578
14 000
1094577
13 000
1094576
12 500
1094575
12 000
1094573
10 000

Slutpris SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.