Maria Boczewska litografi

224061

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Söder Mälarstrand, signerad Maria Boczewska, 1/280, färglitografi, 45x55 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 15

Maria Boczewska litografi
Budhistorik (4 bud)

1092342
650
1091608
600
1091608
1091497

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.