Olof Hermelin oljemålning

224053

HERMELIN, Olof (1827-1913): Landskap med gård, kor och höns, signerad O. Hermelin, olja på duk, 55x100 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1094910
7 000
1094792
6 600
1094791
4 600
1091433
4 400

Slutpris SEK:
7 000
684 EUR, 800 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.