Ulf Greder litografi

224052

GREDER, Ulf (född 1949): "Londonrest. Rules", signerad Ulf Greder, färglitografi, 82/360, ca 51x61 cm

Fack 18

Ulf Greder litografi
Budhistorik (18 bud)
1095044
3 200
1094262
1094135
2 800
1094261
2 600
1094135

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.