Lars Ramstedt akryl

224048

RAMSTEDT, Lars (född 1953): Komposition i rött, signerad och daterad 84, akryl på duk, 75x56 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Lars Ramstedt akryl

Budhistorik (17 bud)
1094793
3 800
1094823
3 600
1094793
3 400
1094822
3 200
1094793
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.