Takarmatur Contrast

224042

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador

Belysning, Taklampor

Rum 6

Takarmatur Contrast
Budhistorik (13 bud)
1095260
5 800
1095300
5 600
1095260
5 400
1095297
5 200
1095260
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.