Orientmatta Kirman

224039

ORIENTMATTA, semiantik, Kirman, ca 406x245 cm

Smärre slitage, baksida med mindre skador

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta Kirman

Budhistorik (6 bud)
1092910
10 500
1093304
10 000
1092910
9 000
1091795
5 000
1091639

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.