Ulf Ålund akvarell

224038

ÅLUND, Ulf (född 1948): Vy mot Skeppsholmen, signerad U Ålund, akvarell, 37x53 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Ulf Ålund akvarell

Budhistorik (9 bud)
1095088
950
1094313
900
1095087
900
1094313
850
1095086

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.