Ulf Ålund akvarell

224037

ÅLUND, Ulf (född 1948): Vy mot Skeppsholmen och slottet, signerad U Ålund, akvarell, 41x54 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 4

Ulf Ålund akvarell

Budhistorik (15 bud)
1094990
1 400
1094857
1 300
1094857
1094026
1094854

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.