Takarmtur Contrast

224033

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Smärre skador, smärre bucklor

Belysning, Taklampor

Rum 6

Takarmtur Contrast
Budhistorik (19 bud)
1114278
6 200
1113161
6 000
1111093
5 800
1111093
5 200
1112269
5 000

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.