Jan Naliwajko målning

224030

NALIWAJKO, Jan (född 1939): "Mästarens hand", signerad o daterad J Naliwajko 1975, målning på duk, 130x130 cm

Konst, Måleri

Jan Naliwajko målning

Budhistorik (13 bud)
1095172
3 800
1095170
3 600
1095169
3 400
1095163
3 200
1095163
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.