Anna Palm akvarell

224029

PALM, Anna (1859-1924): Stockholms slott, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell, ca 16x35 cm

Ändringar/tillägg
Uppklistrad på kartong

Konst, Måleri, Stockholmiana

Monter 11

Anna Palm akvarell

Budhistorik (11 bud)
1094237
9 000
1093892
8 200
1093891
7 200
1092691
7 000
1092689
5 200

Slutpris SEK:
9 000
879 EUR, 1 029 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.