Spegel med konsolbord Karl Johan

224027

SPEGEL med konsolbord, 1800-tal, Karl Johan, fanérat med mahogny, höjd ca 260, 94x42 cm

Slitage, fläckar, fanérskador

Speglar

Rum 10

Budhistorik (6 bud)
1094473
3 200
1094320
1094319
2 600
1093695
1091659
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.