Charlotte Ågård oljemålning

224023

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): Höstträd, monogramsignerad Å, olja på duk, 50x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 16

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1096498
450
1095755
1095755
1094243

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.