Flintlåspistol

224021

FLINTLÅSPISTOL, svensk, signerad Meigdiner, Stockholm, längd 40 cm

skador lagningar, tillbakaändrad

Vapen/Medaljer

Monter 19

Flintlåspistol

Budhistorik (30 bud)
1110912
5 400
1110902
5 200
1110896
5 000
1110883
4 800
1109743
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.