Byrå i Louis seize-stil

224019

BYRÅ med marmorskiva, 1900-tal, Louis seize-stil, med intarsia, höjd 85, 107x58 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

Rum 6

Byrå i Louis seize-stil

Budhistorik (5 bud)
1094991
3 200
1094806
1 300
1093643
1092893
1092843

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.