Spelbord sengustavianskt

224017

SPELBORD, sengustavianskt, fanérat i mahogny, utfällbar skiva, låda i sarg, nyckelbussning i ben, höjd 76, ca 93x44 (+44) cm

Slitage, ytskador, nyckel saknas

Rum 8

Spelbord sengustavianskt

Budhistorik (6 bud)
1094950
1 300
1093963
1093948
1093948
900
1092225
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.