Tebord med fajansskiva 1900-tal

224016

TEBORD, med fajansskiva, underrede i rokokostil, höjd 72, 80x54 cm

Krackelerad, smärre slitage

Rum 14

Budhistorik (23 bud)
1094847
1 900
1094808
1 800
1093974
1 700
1093706
1 600
1093973
1 600

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.