Bord rokoko 1700-tal

224015

BORD med låda, rokoko, 1700-tal, furu, grönmålad benställning, betsad bordsskiva, höjd 68, 115x68 cm

Slitage, färgbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, lås saknas

Rum 5

Bord rokoko 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
1094877
3 800
1094876
3 600
1094874
3 400
1094873
3 200
1094862

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.