Svavar Gudnason blandteknik

224011

GUDNASON, Svavar (Island, 1919-1988): Komposition, signerad och daterad Svavar-61, blandteknik, 50x40 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Svavar Gudnason blandteknik

Budhistorik (17 bud)
1103000
4 200
1097294
1097293
3 800
1097292
3 600
1097290
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.