Oscar Janson oljemålning

224005

JANSON, Oscar (1900-tal): "Ljungås" olja på duk, signerad Oscar Janson 1902, 91x120 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oscar Janson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1092292
550
1093170
500
1092292

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.