Jirôme Zetterquist oljemålning

224002

ZETTERQUIST, Jirôme (1899-1969): "Vid Stranden", signerad Jirôme Zetterquist, olja på pannå, 81x65 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (5 bud)
1095101
500
1093168
450
1095100
1093168
1093148

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.