Jirôme Zetterquist oljemålning

224000

ZETTERQUIST, Jérôme (1899-1969): "Ekvallen Fagersta", signerad Jirôme Zetterquist, olja på pannå, 46x57 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik

2014-01-08 kl 19:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.