Vas Japan

223992

VAS, Japan, 1900-tal, höjd 30 cm; monterad som lampfot

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Kundcenter

Vas Japan

Budhistorik (2 bud)

1098103
500
1097839

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.