Servietter damast

223970

SERVIETTER, 6 st., linne, 1800-talets andra hälft, märkta med monogram L v R Lagerberg och von Rosen, spegeln med krans och strödda blommor omgärdad av blomgirland med band, yttre smalbård med palmettdekor, ca 90x74 cm vardera

Fläckar, smärre bristningar och lagningar

Mattor/Textilier

Monter 7

Servietter damast
Budhistorik (14 bud)
1107191
1 900
1098407
1 800
1107190
1 800
1098407
1 700
1106792
1 600

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.