Skåp 1940-50-tal

223950

SKÅP, mahogny, 1940-50-tal, skåp på benställning, två dörrar med inglasade planscher, inredning med tre hyllplan och fyra lådor, höjd 120, 100x37,5 cm

Senare beslag, två lådor i inredningen sekundära, även planscherna sannolikt sekundärt monterade, smärre slitage, planscher med smärre slitage.

Ändringar/tillägg
nyckel till dörrarna finns i utlämningen, lådorna varav en låst saknar nyckel

Skåp 1940-50-tal

Budhistorik (8 bud)
1107172
6 200
1107171
6 000
1107160
5 600
1107155
5 200
1106789
4 200

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.