Erik Olson oljemålning

223944

OLSON, Erik (1901-1986): "Jesu korsfästelse", signerad och daterad Erik Olson 1953, olja på pannå, 35x27 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Erik Olson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1113619
5 600
1113406
5 400
1112864
5 200
1112121
4 600
1111774
4 400

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.