Bänk Nationalmuseums fasta inredning

223942

BÄNKAR, 2 st ihopmonterade, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, färgbortfall

Rum 4

Budhistorik (32 bud)
1098273
5 800
1098199
5 600
1098198
5 400
1097798
5 200
1098196
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.