Bänk Nationalmuseums fasta inredning

223941

BÄNK, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, färgbortfall

Rum 6

Budhistorik (23 bud)
1098101
1097986
3 800
1098097
3 600
1097986
3 400
1097984
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.