Gösta Adrian-Nilsson blandteknik

223871

ADRIAN-NILSSON, Gösta (1884-1965): Komposition, signerad GA-N, blandteknik på papper, 32x27 cm
Utförd under mitten av 1910-talet
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägares morfar

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
1098185
28 000
1097953
20 000
1096443
15 000
1095484
11 500
1093565
10 500

Slutpris SEK:
28 000
2 736 EUR, 3 200 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.