Bord i ek

223804

MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd ca 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Repor, slitage, ytskador

Rum 12

Bord i ek

Budhistorik (21 bud)
1098235
3 200
1098158
1098064
2 800
1098014
2 600
1098014
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.