Bord i ek

223803

MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd ca 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Repor, slitage, ytskador

Rum 12

Bord i ek

Budhistorik (22 bud)
1098013
2 800
1097741
2 600
1098011
2 600
1097741
2 400
1098010

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.