Bänk med armstöd

223775

BÄNK, körsbär, med armstöd, stoppad sits klädd i svart läder, mässingsskodda fotavslut, längd 187, djup 45 total höjd ink armstöd 77 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, ytskador

Rum 1

Bänk med armstöd

Budhistorik (15 bud)
1103201
1103200
1 900
1103199
1 800
1103197
1 700
1103193
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.