Ellen Jolin akvarell

223774

JOLIN, Ellen (1854-1939): Venedig, signerad och daterad E. Jolin 1899, akvarell, 40x62 cm

Reva i papperet i n.h.h.

Konst, Måleri

Rum 4

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (6 bud)
1102303
1102302
1101601
1101600
700
1097157
650

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.