Olle Borg tusch på papper

223754

BORG, Olle (född 1960): This is not you, signerad och daterad Olle Borg -07, tusch på papper, 50x43 cm
Proveniens: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

Konst, Måleri

Fack 10

Olle Borg tusch på papper
Budhistorik (15 bud)
1103429
2 600
1103409
2 400
1102009
1097242
1102008
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.