Stolar Eames

223751

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 10

Stolar Eames

Budhistorik (4 bud)

1110680
4 600
1114062
4 400
1110680
4 200
1110497

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.