Stolar Eames

223750

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 10

Stolar Eames

Budhistorik (5 bud)
1110677
1109290
3 800
1109061
3 200
1105307
1105306

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.