Stolar Eames

223741

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 5

Stolar Eames

Budhistorik (6 bud)
1100457
4 800
1107015
4 600
1100457
4 400
1106835
4 200
1100457

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.