Hans Wigert, kol på papper

223740

WIGERT, Hans (född 1932): Björklisa, signerad och daterad Hans Wigert 2004, kol på papper, 48 x 62,5

Konst, Måleri

Rum 3

Hans Wigert, kol på papper

Budhistorik (2 bud)

1094829
1094692

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.